Cum arata o zi la porcii mei......

Intamplari cotidiene, vesele, amuzante

Moderator: ramona_inka

Avatar utilizator
biancadumy
Ajutor de calauza
Ajutor de calauza
Mesaje: 6615
Membru din: 07 Iul 2009, 22:49
Localitate: bucuresti

Re: Cum arata o zi la porcii mei......

Mesajde biancadumy » 20 Noi 2012, 19:04

La noi e distractie maree,cred ca as avea de scris 3 pagini cu cate fac nebunaticii mei mici :)

Dimineata cand ma trezesc (bine,ei dau trezirea mai devreme,dar fiind singuri in camera nu ii aude nimeni ) primul lucru pe care il fac e sa ma duc sa le dau sa pape si sa le pun fan si apa.Dupa ce mananca ii las in camera la joaca :D (2 cate 2,respectiv 3 ). Alearga,se joaca fac popcornuri :lol: Dupa ce obosesc cad lati :loving:. Inainte sa plec le dau si masa de pranz (stiu,e cam devreme dar eu intru la 12 respectiv 1 si nu am cum sa le dau pe la 2-3 ... ca nu e nimeni acasa ). Dupa ce vin de la scoala le completez fanul si le dau o gustarica (nu scap de gura lor :lol: ). Ii scot,ii pieptan si le dau ceva bun (cat ii pieptan,ca sa stea cuminti) iar dupa 2-3 ore le dau masa de seara,mai completez cu fan si pun apa si asta e tot :)
NU va voi uita niciodata Missy si Teddy!

Avatar utilizator
Allma
Suporter entuziast
Suporter entuziast
Mesaje: 2465
Membru din: 12 Sep 2011, 20:33
Localitate: Pascani,Iasi

Re: Cum arata o zi la porcii mei......

Mesajde Allma » 20 Noi 2012, 19:33

Old username: Andreea_Molly

LINUTA
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 3
Membru din: 19 Ian 2014, 14:54
Localitate: Chisoda

Re: cum arata o zi la porcii mei......

Mesajde LINUTA » 19 Ian 2014, 19:34


Avatar utilizator
BiancaFelix
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 10
Membru din: 28 Dec 2015, 16:21
Localitate: Slobozia

Re: Cum arata o zi la porcii mei......

Mesajde BiancaFelix » 28 Dec 2015, 23:04

La noi o zi obisnuita incepe la ora 7. Cand Felix ma vede , incepe sa guite si sa isi astepte masa de dimineata langa castronel. rofl
Cand vin acasa, la ora 14:00 , alearga prin cusca fericit ca ma vede . Pe la 15:00 ii dau sa pape. :smile: Dupa masa ne jucam impreuna .
Seara, inainte sa ii dau sa manance , il las sa se plimbe prin camera . :up2: Dupa ii umplu suportul cu fan , adaptoarea cu apa si castronelul cu mancare. Ador cand il vad rontaind ! :loving:


Înapoi la “Ce au mai facut micutii nostri ...”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori