Ce parere ai de...???

Se va specifica sexul, varsta (daca exista asemenea preferinta), localitatea.
Io Clio
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 10
Membru din: 05 Noi 2013, 16:26
Localitate: Braila
Contact:

Ce parere ai de...???

Mesajde Io Clio » 25 Noi 2013, 15:31

Ce parere aveti despre crescatoria Inka??/@# O prietena de-a mea a cumparat de acolo un porcusor si a murit intr-o saptamana.
Eu mi-as dorii inca un porcusor de rasa, dar nu gasesc decat la Inka, la zoomania nu am gasit ... de unde sa il iau??? :love: :?: :?: :idea:

chinchi2
Forumist
Forumist
Mesaje: 1213
Membru din: 17 Iul 2012, 23:09
Localitate: otopeni

Re: Ce parere ai de...???

Mesajde chinchi2 » 25 Noi 2013, 16:15

Ar fi bine sa o contactezi si pe , sa stie si ea!
Despre crescatorie,sa nu ai dubii. Probabil este vina prietenei tale.
Eu am 2 masculi perfect sanatosi de la Inka, nu am avut probleme majore cu ei decat mici probleme care s-au rezolvat si nu din cauza crescatoriei ci a baietilor mei ca nu se inteleg tot timpul.
Crescatoria e foare foarte buna. La animax sunt cam chinuiti porcii, ca in orice petshop. Ai sansa sa iei femela bortoasa, cu acarieni, purici sau cu boli care nu pot fi tratate. Crescatorii mai sunt: http://www.impalakennel.ro/available.htm

Avatar utilizator
khaos
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 2350
Membru din: 05 Mai 2010, 11:45
Localitate: Bucuresti

Re: Ce parere ai de...???

Mesajde khaos » 29 Noi 2013, 16:14

Confirm si eu, Inka este o crescatorie excelenta de care se ocupa niste oameni minunati. Contacteaza-i cu incredere.

Nu stiu ce s-a intamplat cu porcusorul prietenei tale, dar... suna dubios.
Roxana si cei doi piticozauri, :), si de undeva de sus, ingerasul .

Avatar utilizator
ramona_inka
Expert Forum
Expert Forum
Mesaje: 3951
Membru din: 27 Noi 2007, 23:37
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Ce parere ai de...???

Mesajde ramona_inka » 09 Dec 2013, 00:09

Buna seara si bun venit pe forum Io Clio.
Imi pare rau sa aflu asa de un porcusor plecat de la noi. Pot sa stiu numele prietenei si al porcusorului? Ce s-a intamplat de a murit?
Intotdedauna am spus ca ori de cate ori sunt probleme sa fim anuntati. Ajutam cu tot ce stim, cu tot ce ne sta in putere. Nu este deloc placut sa afli din intamplare de la terte persoane ca un porcusor plecat sa ii fie bine a murit la o saptamana :-( De ce nu m-a contactat respectiva persoana?

alinaups
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 2
Membru din: 27 Sep 2013, 18:42
Localitate: Bucuresti

Re: Ce parere ai de...???

Mesajde alinaups » 18 Dec 2013, 21:50

Mai doriti o porcuta? Am un amic ce doreste sa dea spre adoptie o porcusoara de Inka. Va rog sa ma contactati urgent daca mai e de actualitate mesajul. alinaups@gmail.com

pretyroxana
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 5
Membru din: 24 Mar 2015, 17:44
Localitate: iasi

Re: Ce parere ai de...???

Mesajde pretyroxana » 15 Apr 2015, 11:36

Buna. Mai dorești porcușor de guineea? Sunt din iasi. Ma poti contacta pe nr acesta 0746938559. Eu donez doi porcusori


Înapoi la “Doresc sa adopt porcusor(i)”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator