Tarcalici

Un colt al amintirilor
Avatar utilizator
Mami_Di_Dlf
Membru
Membru
Mesaje: 190
Membru din: 06 Sep 2008, 00:27
Localitate: Galati

Adio Tarcalici!!!

Mesajde Mami_Di_Dlf » 11 Feb 2010, 08:51

Am decis ca e timpul sa trec de la topicul "cruzime" la "podul curcubeu" Ca a fost sau nu vina mea,citind tristele voastre povesti imi dau seama ca aproape nu mai conteaza,in fata unei astfel de dureri ajungem sa fim toti la fel.
Cautand partea plina a paharului, pare greu de crezut ca ea exista si totusi exista, pt ca eu i-am fost alaturi in ultimile lui clipe,l-am tinut la piept, acolo unde adora sa stea, i-am zis ca-l iubesc si-mi pare rau daca undeva e vina mea.
A fost un baietel exceptional dintotdeauna,cuminte,haios,lipicios si mare iubitor de copii.
Sper sa stie de acolo de unde e ca il voi iubi mereu si ca imi pare tare rau ca nu am stiut sa fac mai mult pt el decat am facut in toti acesti aproape 3 ani cat a trait.
Mi-e tare dor de tine Tarcalici!!!
Iubeste si daruieste fara sa astepti ceva la schimb!

Avatar utilizator
BuluC
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 634
Membru din: 08 Sep 2009, 13:33
Localitate: Ploiesti
Contact:

Mesajde BuluC » 11 Feb 2010, 15:54

Imi pare tare rau pt. porcutul tau :cry: ! Dupa cum descrierea ta, se pare ca a fost special, cum sunt de altfel toti porcutii pt. stapanii lor.
You know you are a cavy slave when you are calling after your friend and you say "Wait, whait, wheat, wheek, wheek!!" Va pupa cei 3 muschetari(acum 1) si Anda!

Avatar utilizator
Mami_Di_Dlf
Membru
Membru
Mesaje: 190
Membru din: 06 Sep 2008, 00:27
Localitate: Galati

Mesajde Mami_Di_Dlf » 11 Feb 2010, 16:30

Iubeste si daruieste fara sa astepti ceva la schimb!

Avatar utilizator
BuluC
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 634
Membru din: 08 Sep 2009, 13:33
Localitate: Ploiesti
Contact:

Mesajde BuluC » 11 Feb 2010, 17:49

Si eu ma surprindeam strigandu-i pe baieti "Buluc" la inceput si atunci imi aduceam aminte cat de mult ii simt lipsa. Acum doar pe Cratima il mai alint spunandu-i Buluc din cauza asemanarilor muuult prea mari pt. a fi trecute cu vederea. Pe langa cele de infatisare, mai sunt cele psihice: este innebunit dupa castravete, ii place sa se urce pe umarul meu si sa se piteasca in par, ii place sa ma pupe pe fata plus un alt lucru care ma face sa ma gandesc cateodata daca nu cumva el este chiar Buluc al meu, Cratima are aproape aceeasi varsta pe care ar fi avut-o si Buluc daca ar mai fii trait.
You know you are a cavy slave when you are calling after your friend and you say "Wait, whait, wheat, wheek, wheek!!" Va pupa cei 3 muschetari(acum 1) si Anda!

Avatar utilizator
Mami_Di_Dlf
Membru
Membru
Mesaje: 190
Membru din: 06 Sep 2008, 00:27
Localitate: Galati

Mesajde Mami_Di_Dlf » 11 Feb 2010, 19:41

Of,regret sincer pierderea ta :cry:
Eu speram ca noi porcuti sa mai aline durerea pierderii,dar parca ma doare si mai rau,ma gandesc ce mult s-ar fi bucurat Tarcalici sa aiba prieteni,dar eu in lipsa de spatiu in cusca nu i-am luat si cat am gresit,cred ca e egoism...trebuie sa recunosc. Mai devreme am vb cu sotul meu care mi-a zis sa mai iau o fetita pt Bindy si cand vine el acasa, in mai, o sa cumpere o cusca din aceea mare cu gratii unde sa le pun si tuburi si casuta.
Pupicei.
Iubeste si daruieste fara sa astepti ceva la schimb!

Avatar utilizator
BuluC
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 634
Membru din: 08 Sep 2009, 13:33
Localitate: Ploiesti
Contact:

Mesajde BuluC » 11 Feb 2010, 22:00

Multumesc mult! Iti dai seama ce bucurie ar fi atunci pe fete si pe voi. :lol: Dar pana sa iei o cusca mai mare, poti improviza tu o extindere a custii pe care o ai deja. Pupam si noi! :hearts:
You know you are a cavy slave when you are calling after your friend and you say "Wait, whait, wheat, wheek, wheek!!" Va pupa cei 3 muschetari(acum 1) si Anda!

Avatar utilizator
Mami_Di_Dlf
Membru
Membru
Mesaje: 190
Membru din: 06 Sep 2008, 00:27
Localitate: Galati

Mesajde Mami_Di_Dlf » 11 Feb 2010, 22:02

da,am spus mai sus ca o sa luam una mai mare,deocamdata asta e potrivita pana mai creste
in luna mai o sa vina sotul meu acasa si o sa cumparam una mare si facem o vila pt ei :lol:
Iubeste si daruieste fara sa astepti ceva la schimb!


Înapoi la “Album memorial”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori