EVA

Un colt al amintirilor
costin
Initiat
Initiat
Mesaje: 45
Membru din: 23 Noi 2009, 19:58
Localitate: BUCURESTI

EVA

Mesajde costin » 03 Apr 2012, 00:39

1 aprilie nu a fost ziua pacalelilor in casa mea unul din ghemotoace nu mai este acum cu surioara ei ( de la DIscordia) si o alta fetita ( de la LUPU ELENA). A fost inmormantata langa locul de parcare unde i-am pus niste bobite si fan dupa care am plantat o floare deasupra. O sa ne lipsesti EVA.

Avatar utilizator
crisa24
Cercetas
Cercetas
Mesaje: 2912
Membru din: 18 Aug 2010, 16:17
Localitate: Otopeni,Balotesti,Moara Vlasiei
Contact:

Re: EVA

Mesajde crisa24 » 03 Apr 2012, 12:39

condoleante, stiu ca nu este un moment potrivit pentru intrebari fiind mult prea curand, insa cand te mai linistesti te rog sa ne spui cauza mortii daca o stiu sau ce simptome prezenta?
acum este linistita papa fan peste podul curcubeului alaturi de porcutii pe care i-am pierdut si noi, fi tare!


Poti sa faci orice in viata, daca insisti suficient de mult!

Copiii mei: Zuzu, Bruna, Sori, Pusha, Silvie de Inka, Vivi, Golda, Marni, Lucky, Ciapi, Ursei, acvarii, porumbei, 10 mate-fiecare cu numele ei, etc.

costin
Initiat
Initiat
Mesaje: 45
Membru din: 23 Noi 2009, 19:58
Localitate: BUCURESTI

Re: EVA

Mesajde costin » 03 Apr 2012, 15:21

Ea mereu a fost mai mica decat sora ei , dar era grasuta si activa . Duminica cand am plecat era un pic molesita dar am vazut-o cand bea apa si mananca , dupa 7 ore cand m-am intors era ... nu mai era. Mancarica si fanul nu au fost schimbate ( marca adica) legumele le iau din cora sau ocean in perioada asta. Au trecut 2 zile celelalte fetite nu au nimic sunt active si nu ar sa fi scazut in greutate.

FlorinG
Membru VIP
Membru VIP
Mesaje: 696
Membru din: 30 Mai 2010, 21:59
Localitate: Ploiesti/Brasov

Re: EVA

Mesajde FlorinG » 03 Apr 2012, 15:29

Ce trist :(...
Odihneasca-se in pace!
ClătitaImagine, RubyImagine, Trei și Ivy

Avatar utilizator
silkeyes
Membru fidel
Membru fidel
Mesaje: 498
Membru din: 27 Feb 2009, 13:30
Localitate: iasi

Re: EVA

Mesajde silkeyes » 08 Apr 2012, 00:34

imi pare rau pentru pierdere...condoleante
O_o O sa-mi lipsesti mereu... fetita-dragoste^_^
http://pets.webshots.com/album/574955707fLdZFB


Înapoi la “Album memorial”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori