Concurs noiembrie '09 - Ba al meu e mai cu mot!

Concurs tematic

Chestionar de vot - luna noiembrie

Betty
2
5%
cand aude o punga, ia pozitia de atac
2
5%
La vie en rose
3
7%
Tixie busted
0
Niciun vot
Bob
1
2%
Cu nasu`-n vant
1
2%
Sweet Kiss
0
Niciun vot
sunt timida, dar ma tratez
7
16%
Bambydonna
1
2%
ochii spun totul
0
Niciun vot
Mishulik in paturica
1
2%
Cici fotogenic!
1
2%
Play-time!
2
5%
Ma iubesti?
1
2%
O fatuca scumpa, scumpa
1
2%
cine zicea ca ma pupaceste?
1
2%
Cand aude punga incepe sa chitaie
1
2%
Lasa-ma jooooooos!!!
1
2%
Asa-i ca nu ma vezi?
1
2%
suzy somnorici
11
26%
Bobo curiosul...
0
Niciun vot
Puffy and Fiffy
1
2%
Candy, porcusorul fara par
1
2%
Gusita
1
2%
Sunt cu avionul
0
Niciun vot
THIS IS Porky :)
0
Niciun vot
Trupa de soc!!!
2
5%
 
Voturi totale: 43

Avatar utilizator
veronica
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 3004
Membru din: 29 Noi 2007, 17:14
Localitate: cluj napoca

Mesajde veronica » 13 Noi 2009, 19:46

desi mi-ar fi placut sa prezint aici o fatuca amuzanta m-am hotarat sa va arat cat de inteligent este runty...ce mot mare are el :tease:
bluza din cusca le-am pus-o ca sa o foloseasca drept paravan, cu speranta ca va fi folosit ca toaleta
cum planurile de acasa nu coincid cu cele din targ, paravanul este folosit ca loc de odihna preluat fara drept de apel de shrekut
numai ca runty a descoperit ca poate sa dispara...cum anume?! intra cu totul in bluzita...numai el stie cum a descoperit ca poate si cum reuseste sa intre acolo despartind practic bluza fara manute
astfel din seria Ba al meu e mai cu mot...vi-l prezint pe runty-magicianul
Imagine

Avatar utilizator
mihaela filip
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 1
Membru din: 17 Noi 2009, 16:51
Localitate: Cluj Napoca

Gusita

Mesajde mihaela filip » 18 Noi 2009, 20:48

Gusita

acesta este numele ei, cand am primit-o era mica si ciufulita si nu prea i-am dat atentie pentru ca mai aveam o porcuta de 7 ani care s-a imbolnavit si ne-a parasit curand. Pe atunci cea mica nu s-a putut bucura prea mult de atentia noastra pentru ca eram prea tristi, insa cu timpul ne-a cucerit cu vioiciunea si curiozitatea ei dar mai ales cu pozitia din poza.O asezam asa si ea nu riposta, ci gangurea usor si o mangaiam pe labute si pe burtica. Aveam o problema insa, nu-i gaseam un nume si observand cat ii place sa fie mangaiata la gusita asa i-a ramas numele, poate suna un pic atipic dar pentru noi e frumos. :oops:

Imagine
Ultima oară modificat 19 Noi 2009, 20:17 de către mihaela filip, modificat de 3 ori în total.

ozzie&spy
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 1825
Membru din: 11 Feb 2009, 18:03
Localitate: bucuresti

Mesajde ozzie&spy » 19 Noi 2009, 00:55

Asa ii place lui Ozzie sa se alinte cand e vorba de stat in brate: cu burta la vedere, sprijinit pe pieptul meu si cu gatul cat mai intins, pentru scarpinat! Atrag atentia ca am ajuns in aceasta pozitie in timp, astfel incat Ozzie sa ramana relaxat si sa nu il fortez in vreun fel: am inceput sa il scarpin si el sa ridice capul din ce in ce mai mult, sa se lase pe spate, sa se intinda sub mana mea. Dupa 2-3 minute el singur se intoarce pe picioarele lui, cand se satura...Nefiind o pozitie naturala, nu orice porcusor o accepta, expus si vulnerabil.
Vi-l prezint pe Ozzie: Scaaarpina-ma
http://inlinethumb31.webshots.com/43614 ... 600Q85.jpg

Reamintesc faptul ca fotografia nu participa la concurs, asa cum a fost anuntat si aici: viewtopic.php?p=39430#39430
MadalinaImagine

Negruta
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 1
Membru din: 18 Noi 2009, 22:50
Localitate: Bucuresti

Sunt cu avionul

Mesajde Negruta » 20 Noi 2009, 00:20

Sunt cu avionul

Imagine

Negruta se juca cu taticul ei, pe care il iubeste tare mult. Il urmareste peste tot prin casa. Este cea mai fericita cand o iei in brate si te joci cu ea (mai ales de catre el) Este fff alintata.

Avatar utilizator
caunicioana
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 17
Membru din: 17 Dec 2008, 14:45
Localitate: iasi

THIS IS Porky :)

Mesajde caunicioana » 20 Noi 2009, 16:40

THIS IS Porky :)

Imagine


:tease: El e cel mai motat ..:)
ioana roxana

Avatar utilizator
daizzy13
Membru Suporter
Membru Suporter
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2009, 17:15
Localitate: Fetesti
Contact:

Mesajde daizzy13 » 20 Noi 2009, 22:20

Salutare din nou!
Participam si noi, 2 baieti cucuieti la concurusl de luna aceasta!
Lor le place la nebunie sa fie pozati, dar se simt si ei atunci cand nu sunt aranjati in fata camerei cum trebuie :lol:
Sa vii prezint pe ei, Trupa de soc!!!
Imagine
☺♥✿♥☺ C★ufy ღ P★xy ღ M★cky ☺♥✿♥☺

Avatar utilizator
Gemon
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 6845
Membru din: 27 Noi 2007, 10:22
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesajde Gemon » 21 Noi 2009, 01:02

Multumim pentru imaginile frumoase! Va invitam sa votati optiunea preferata in chestionarul adaugat mai sus.


Pozele membrilor ina.b, mady, afrodhitee, cherry.crush si BlackFox sunt foarte frumoase, ele insa nu au putut fi inserate in chestionar. Pentru concurs sunt acceptate pozele care respecta regulamentul concursului. La data adaugarii porcusorii participanti la concursuri trebuie sa fie in grija stapanului, .

Imaginile participante la concurs se pot vizualiza aici
https://picasaweb.google.com/1040842857 ... EMaiCuMot#

Mult succes tuturor participantilor!

cristina_cristina
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 5
Membru din: 21 Noi 2009, 03:43
Localitate: tulcea
Contact:

Flamanzila

Mesajde cristina_cristina » 21 Noi 2009, 04:33

Baietelul Cersind mancare :lol: :up2:
Imagine

Avatar utilizator
Gemon
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 6845
Membru din: 27 Noi 2007, 10:22
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesajde Gemon » 21 Noi 2009, 10:13

Pupic pe acel nasuc dulce! :kiss:
Draga Cristina, ai un porcusor adorabil, daca ai fi reusit sa adaugi poza inainte de inchiderea concursului, cu siguranta ar fi participat si el la aceasta competitie. Te asteptam cu drag la urmatoarele concursuri, si iti dorim sa ai multe clipe frumoase alaturi de el, si partenerul sau. In cazul in care este tinut singur, iti recomandam sa ii oferi un partener de acelas sex. Fiind animal social se simte bine in compania unui alt porcusor cu care poate interactiona, comunica si imparti spatiul de viata.

Pozele moderatorilor care , si cele care din diferite motive nu pot fi acceptati la concurs

Multumim!

Avatar utilizator
Gemon
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 6845
Membru din: 27 Noi 2007, 10:22
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesajde Gemon » 01 Dec 2009, 01:02

Poza suzy somnorici a primit cele mai multe voturi si a obtinut si cele mai multe puncte din partea juriului, devenind astfel fotografia premiata a lunii.
Felicitari! :love:
Premiul va fi trimis in curand castigatorului.

Multumim tuturor celor care au participat la concurs! Toti porcusorii sunt foarte frumosi si adorabili! Multumiri membrilor, si nu in ultimul rand multumim si juriului pentru notare.

Va dorim mult succes la urmatoarele concursuri!


Înapoi la “Concurs lunar de fotografie”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator