Magazin de hrana si accesorii de animale, Braila

Magazine, anunturi vanzari/donatii custi si accesorii
Avatar utilizator
fiore6
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 131
Membru din: 13 Mar 2009, 09:09
Localitate: Braila

Magazin de hrana si accesorii de animale, Braila

Mesajde fiore6 » 12 Mai 2009, 23:30

"Nu lasa visele sa piara pentru ca, daca visele mor, viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare."

ozzie&spy
Membru de Elita
Membru de Elita
Mesaje: 1825
Membru din: 11 Feb 2009, 18:03
Localitate: bucuresti

Mesajde ozzie&spy » 13 Mai 2009, 10:29

MadalinaImagine

Avatar utilizator
fiore6
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 131
Membru din: 13 Mar 2009, 09:09
Localitate: Braila

Mesajde fiore6 » 13 Mai 2009, 14:41

Azi am fost din nou si ne-am innoit cu un podet din lemn si o perie speciala pt animale mici. Bineinteles ca podetul inca nu reprezinta o curiozitate prea mare pt Roger, dar totusi a facut o tura prin el asa ca sa vada ce se afla pe partea cealalta :lol: si am degustat marul bucatele cocotat sus pe pod ca altfel nu se putea! La periat ne-a placut pt k ne face parul foarte pufos si rozetele se desfac in evantai si devin matasoase...a si avea niste adapatoareee...tare faine, colorate si cu suport de prins in gratii, nu cu sarmulita! Maine ducem si pliante, doamna era incantata si vrea sa stie cat mai multe. Ce bine cand sunt si oameni inteligenti, deschisi si sinceri! Bravo ei!
"Nu lasa visele sa piara pentru ca, daca visele mor, viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare."

divine
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 17
Membru din: 04 Mai 2009, 12:58
Localitate: braila
Contact:

Mesajde divine » 22 Mai 2009, 23:04

si totusi, unde se afla acest pet shop ?

Avatar utilizator
fiore6
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 131
Membru din: 13 Mar 2009, 09:09
Localitate: Braila

Mesajde fiore6 » 25 Mai 2009, 09:41

Acest pet shop se afla la Boboc, cartier Brailita-Progresu. Este mic si nu are animale spre vanzare.
"Nu lasa visele sa piara pentru ca, daca visele mor, viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare."


Înapoi la “Fan, hrana, talas, accesorii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori