Donez medicamente/suplimente/siropuri

Sfaturile primite aici nu pot inlocui vizita la medicul veterinar!

Moderator: emil_inka

Avatar utilizator
raluk&co
Initiat
Initiat
Mesaje: 42
Membru din: 12 Sep 2008, 11:09
Localitate: bucuresti

donez Onco Support - Bucuresti

Mesajde raluk&co » 07 Aug 2012, 12:51

Buna ziua,

As dori sa donez un flacon de Onco Support, este un medicament pentru animalutele care au tumori. Shrek a avut tumora la splina, pe langa multe alte complicatii... Flaconul are 300 de grame si se administreaza mai putin de un varf de cutit de doua ori pe zi (tratament prescris de dna dr Pantu), prin urmare il pot imparti la mai multe persoane care au nevoie de acest tratament. Sau daca stiti pe cineva care are vreun catel sau o pisica cu tumora, il donez cu toata inima, mai ales ca este destul de scump si poate nu toata lumea il poate cumpara.


Multa sanatate,
Raluca

Auracozma
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 1
Membru din: 22 Oct 2012, 02:14
Localitate: Bucuresti

Re: donez Onco Support - Bucuresti

Mesajde Auracozma » 22 Oct 2012, 02:19

Buna seara!
Porcusoara mea Mimi are 7 ani si o luna si se pare ca a dezvoltat 2 tumori care, din cauza varstei, nu pot fi operate. Mai este cumva valabila oferta Dumneavoastra? Am inteles ca este bun medicamentul.
Multumesc, o saptamana buna!
Aura Cozma

Avatar utilizator
cristisz
Moderator
Moderator
Mesaje: 1993
Membru din: 30 Noi 2007, 00:16
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: donez Onco Support - Bucuresti

Mesajde cristisz » 23 Oct 2012, 11:05

Da, flaconul a ajuns la mine si va sta la dispozitie o parte din el.
Cautati-ma si cu cea mai mare placere va ajut.
poza cu copiii mei

Elisza.
Suporter Special
Suporter Special
Mesaje: 104
Membru din: 01 Noi 2010, 23:13
Localitate: Bucuresti.

Donez medicamente/suplimente/siropuri

Mesajde Elisza. » 29 Ian 2013, 15:18

Mi-au ramas de la Pamela si poate ii trebuiesc cuiva. Am Pikovit, Debridat( expira in 3 saptamani), Eubiotic, carbune medicinal, Nizoral si Glicerina Boraxata. Ma puteti contacta la adresa elisamustaciosu@yahoo.com Pe data de 31 voi pleca din tara si ma voi intoarce pe 10 februarie si nu voi putea cit mesajele.
Animalele ne fac un singur rau in viata! Atunci cand mor...

“An animal’s eyes have the power to speak a great language.”Martin Buber

madalina1001
Nou venit
Nou venit
Mesaje: 1
Membru din: 13 Iul 2013, 09:02
Localitate: Bucuresti

Re: donez Onco Support - Bucuresti

Mesajde madalina1001 » 13 Iul 2013, 09:05

Buna ziua Raluca,

Am gasit anuntul dvs pe forum si as dori sa stiu daca mai aveti medicamentul si daca mai este in termen de garantie. As avea nevoie de el urgent pentru un motanel, Thomas, care se lupta cu un histiocitom malign dar si cu FIV (virsul imunodeficientei feline) plus infectie cu Haemobartonella felis. Acest medicament ar fi foarte bun, insa sunt deja depasita financiar, dupa aproape 2 luni de tratamente si cheltuieli de 3500 RON.

Daca mai avem noroc sa il mai aveti si sa fie inca in termen, va rugam din suflet sa ne ajutati.

Multumim din suflet!

Avatar utilizator
cristisz
Moderator
Moderator
Mesaje: 1993
Membru din: 30 Noi 2007, 00:16
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Donez medicamente/suplimente/siropuri

Mesajde cristisz » 31 Aug 2013, 10:50

Cu parere de rau ca n-am mai putut intra de foarte mult timp nu va pot ajuta. Flaconul a fost dat... :(
poza cu copiii mei



Înapoi la “Boli si alte probleme privind sanatatea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori